Головна > Без рубрики > 16 днів проти насильства

16 днів проти насильства

Київські правоохоронці отримали нові знання з ефективного реагування на факти домашнього насилля
Поліцейські Деснянського управління поліції взяли участь у семінарі, присвяченому Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства», яка щорічно триває в Україні з 25 листопада по 10 грудня.
Семінар «Заходи у сфері запобігання та протидії домашнього насильства» за участю дільничних офіцерів поліції, працівників сектору ювенальної превенції та представників міської та районної державної адміністрації відбувся у рамках реалізації міської цільової програми «Діти. Сім’я. Столиця на 2019-2021 роки».
Тренер – психолог служби у справах дітей та сім’ї Київської міської державної адміністрації Марія Тищенко поінформувала присутніх щодо актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
За допомогою презентації наукової інформації на слайдах учасники заходу розглянули моделі поведінки під час виклику на факт домашнього насильства. А саме виявлення у конфліктній ситуації жертви та агресора, переговори з учасниками сварки, стратегія поведінки та інше.
Дільничні офіцери поліції поділилися своїм досвідом та відпрацювали деякі техніки, які у подальшому допоможуть їм роботі. Також працівники поліції отримали буклети з номерами телефонів кризових центрів столиці та практичними психологічними рекомендаціями.