Головна > Без рубрики > Лідери учнівського самоврядування вшанували пам’ять захисників України

Лідери учнівського самоврядування вшанували пам’ять захисників України

Володимир Бондаренко, Сергій Грачов, Олександр Звінник, Олександр Грузовенко, Олексій Буслаєв, Віталій Олійник, Юрій Січкар, Сергій Баула, Олександр Бойко, Олег Онікієнко, Володимир Кравчук – це неповний перелік Героїв-деснянців, які віддали своє життя за безхмарне небо над українським небосхилом у зоні проведення АТО/ООС.

Сьогодні, у День Збройних сил України, депутат Київрада Юрій Зубко, керівник апарату Деснянської райдержадміністрації Ольга Машковская, лідери учнівського самоврядування закладів освіти району, представники Спілка ветеранів АТО Деснянського району, Спілки ветеранів Афганістану Деснянського району, бойові побратими віддали данину пам’яті героїзму, честі та самопожертві кожного з них на території зимового саду на першому поверсі адміністрації, де проходить постійнодіюча фотовиставка «Стіна Пам’яті «Герої не вмирають», присвячену полеглим в зоні АТО героям-деснянцям.

Маленький деснянець розпочав захід пронизуючим наскрізь віршем-одою до захисників України.

«Військовий помирає двічі – на війна та тоді, коли про нього забувають. Тож, давайте ніколи не забувати тих, кому ми зобов’язані своєю свободою та незалежністю», – з такими напутніми словами звернувся до лідерів голова ГО «Спілка ветеранів АТО Деснянського району міста Києва» Олег Бача.

Вічна слава та пам’ять українським військовим, які віддали своє життя за українську державу, за незалежність та майбутнє України!