Головна > Без рубрики > Практичний курс Youth Stage – молодіжна платформа

Практичний курс Youth Stage – молодіжна платформа

7, 8, 12, 13, 14, 15 грудня 2019 року з 12:30 до 18:00 у Києві пройде практичний курс: «Youth Stage» – молодіжна платформа – проект впровадження Київський молодіжний центр, який спрямований на підготовку активної молоді до суспільно корисної та ефективної роботи в системі органів державної влади та місцевого самоврядування.

Лектори курсу навчатимуть учасників принципу та порядку управління територіями в рамках місцевих громад, ознайомлять з кращими практиками цієї діяльності, допоможуть вдосконалити знання в політичному та громадському питанні, освоїти навички менеджменту, навчитися чітко та якісно викладати свої думки, вести перемовини та виступати публічно.

Програма курсу передбачає навчання у форматі інтерактивних лекцій, презентації, дискусії. Практична частина за результатами індивідуального завдання передбачає стажування в органах державної влади та екскурсії до Верховна Рада України Вулиця Банкова, 6/8.

З учасниками проекту працюватимуть досвідчені лектори: державні службовці, помічники депутатів, коучі, психологи, лектори з особистісного розвитку, спеціалісти політичного PR, медіа-експерти, політичні консультанти.

Організатори запрошують молодь, яка займає активну життєву позицію, робить перші кроки в громадській діяльності та має велике бажання здійснювати позитивні зміни в країні.

Участь у заході безкоштовна.

Попередня реєстрація обов’язкова та здійснюється за посиланням – https://goo.gl/4C28gN.

Контактна особа та координатор проекту – 066 154 24 13 Євген Сапожніков, e-mail: evgeniisapozhnikov@gmail.com.

Деталі за посиланням – https://www.facebook.com/YOUTHSTAGE/.