Головна > Без рубрики > 16 днів проти насильства

16 днів проти насильства

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», потягом 4-6 грудня 2019 року, практичні психологи і соціальні педагоги 40 закладів освіти Деснянського району долучилися до проведення просвітницького загальноміського заходу для педагогічних працівників щодо обізнаності на тему: «Попередження булінгу та насильства…».

Впродовж трьох днів фахівці психологічної служби взаємодіяли з педагогами в таких формах – виступи, інтерактивні заняття, «коло просвіти», воркшопи, відео лекції, зустрічі-обговорення, тренінги, круглі столи, семінари, майстер-класи. У ході заходів розглядалися питання реагування на випадки жорстокості; ознак та симптомів насильства; особистісних ресурсів; законодавчого підґрунтя та партнерської взаємодії учасників освітнього процесу.

Дана взаємодія сприяла розумінню 683 педагогами району своєї внутрішньої готовності до реагування на події, значущості та неповторності в протидії жорстокості, адже тільки небайдужі, творчі, креативні, вільні педагоги можуть надати підтримку дітям та сприяти нівелюванню жорстокості в колективах.