Головна > Новини > Обличчя мережі центрів соціальних служб м. Києва: Лоріашвілі Любов

Обличчя мережі центрів соціальних служб м. Києва: Лоріашвілі Любов

В рамках нової власної рубрики #ДякуємоСоцпрацівникам – справжнім Героям продовжуємо знайомство із соціальними працівниками столиці. Отже, представляємо, Лоріашвілі Любов Семенівна – психолог Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за напрямом підтримки сімейних форм виховання, підготовки кандидатів в усиновлювачі, опікуни, батьки-вихователі, Майстер із соціальної роботи, переможець конкурсу «Кращий соціальний працівник року» (2007).

У сфері захисту дітей працює 21 рік. За професіоналізм та ініціативність неодноразово нагороджувалась подяками та почесними грамотами від керівництва.

Протягом багатьох років Любов проводить консультування з приводу створення та функціонування сімейних форм влаштування дітей, які залишились без батьківського піклування (ПС/ДБСТ, оформлення опіки/піклування, усиновлення, послуги наставництва та ін.).

Провідний тренер України з питань підготовки кандидатів у сімейні форми виховання дітей, талановитий викладач «Школи для батьків», медіатр.

Майстер своєї справи протягом всього життя, новатор, професіонал.

Колеги про неї кажуть: «Відкрита, чесна, компетентна. Людина з щирим великим серцем. Чарівниця людських душ, які прагнуть допомоги».

Чудова мати, порадник.

Дякуємо Любові за прекрасну роботу і бажаємо міцного здоров’я! Пишаємось! Цінуємо! Поважаємо!

Команда професіоналів працює для Вас! Звертайтесь: 458-27-67.

«Психолог за напрямом підтримки сімейних форм виховання, підготовки кандидатів в усиновлювачі, опікуни, батьки-вихователі Лоріашвілі Любов»
«Психолог за напрямом підтримки сімейних форм виховання, підготовки кандидатів в усиновлювачі, опікуни, батьки-вихователі Лоріашвілі Любов»