Головна > Новини > Перший он-лайн збір-похід «Козацькими шляхами»

Перший он-лайн збір-похід «Козацькими шляхами»

Активна молодь столиці, скаути і волонтери проводять з 7 по 10 травня ХХХ збір-похід «Козацькими шляхами. Ноme edition». Вперше лідери дитячих та молодіжних громадських організацій столиці проводитимуть традиційний збір-похід «Козацькими шляхами в онлайн-форматі. Тож долучитися до цікавих активностей зможе кожен охочий за посиланням: https://www.facebook.com/kozatskymy.shliahamy/.

Протягом усіх трьох днів учасники можуть брати участь у тренінгах, творчих майстер- класах, демонструвати власні таланти, дізнаватися про туристичні лайф-хаки та граючи змагатися. Крім того, за активну участь організатори передбачили унікальні фірмові подарунки.

«Цьогоріч мав відбутися тридцятий збір-похід «Козацькими шляхами». Впродовж року ми ретельно готувалися до відзначення ювілею, однак пандемія COVID-19 внесла свої корективи у проведення наймаштабніших світових заходів, наш збір-похід не став винятком. Але організаційний комітет швидко прийняв виклик нових реалій та запропонував спробувати провести захід з дотриманням карантину, в домашній версії, під назвою «Козацькими шляхами. Ноme edition», – зазначила директор Київського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Ярослава Колобова.

Захід проходить за сприяння Служби у справах дітей та сім’ї КМДА. Нагадаємо, що традиційно збір-похід волонтерських загонів та лідерів дитячих і молодіжних громадських організацій «Козацькими шляхами», відбувається на початку травня поблизу с. Виграїв Черкаської області (Корсунь-Шевченківський р-н).

Щорічно програма заходу спрямована на залучення молоді до активного громадянства, до вирішення локальних та глобальних проблем у різних сферах життя людини. Одним з активітетів заходу є конкурс ідей та проектів для вкладу у досягнення цілей сталого розвитку, а також велика увага приділяється питанням захисту навколишнього середовища та відповідального споживання, здорового способу життя та рівності прав.

#кш_вдома