Головна > Новини > Європейський досвід-в життя!

Європейський досвід-в життя!

15-17 травня святкування Дня Європи у столиці відбувається в онлайн форматі. З нагоди цікава та проблемна дискусія:

Мережа ЦСССДМ м. Києва радо примає на своїй базі щорічно більше 500 студентів профільних ВНЗ столиці. Навіть зараз в он- лайн форматі КМЦСССДМ організовує практику 30 студентів з 3-х навчальних закладів.

ЦСССДМ столиці традиційно розглядає ВНЗ столиці як партнерів щодо розвитку соціальної роботи та активно передає свій досвід студентській молоді! Багато років поспіль студенти спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» і поза практикою залучаються до участі в заходах з формування здорового способу життя, пропаганди волонтерського руху, протидії домашньому насильству, беруть участь у фестивалях та флешмобах.

Як свідчать джерела у європейських університетах частка практичного навчання становить 30-50%, є дорадництво (тьюторіали), бо без цього неможливо набути належної професійної кваліфікації для роботи з людьми, які перебувають у складних життєвих ситуаціях.

Отже, Європейський досвід-на українські реалії! Вдячні та підтримуємо новаторські підходи столичні ВНЗ, зокрема, КНУ ім. Бориса Грінченка, ВМУРЛ «Україна», Національний університет природокористування та біоресурсів України, НПУ ім. М. Драгоманова та ін.

Також рекомендуємо для ознайомлення корисний ресурс: Семигіна Т. Організація практики студентів спеціальності “Соціальна робота” // Pedagogical concept and its features, social work and linguology. Dallas: Primedia eLaunch LLS, 2020.