Головна > Новини > У Києві продовжує працювати соціальна квартира

У Києві продовжує працювати соціальна квартира

Вчора виповнився сьомий рік як у столиці запрацювала «соціальна квартира» для вагітних та матерів з дітьми раннього віку (міні центр матері і дитини) в м. Києві. Це заклад для тимчасового перебування вагітних дівчат і жінок з дітьми раннього віку, складні життєві обставини яких створюють реальну небезпеку відмови від новонароджених дітей, або позбавлення батьківських прав. Соціальна квартира- спільний проект КМЦСССДМ та МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» працює в рамках соціального заходу “Екстрена підтримка молодих матерів з дітьми та вагітних жінок з метою профілактики раннього соціального сирітства.

Соціальна квартира розрахована на одночасне перебування шести клієнток з дітьми. Територіально Соціальна квартира знаходиться в Солом’янському районі Києва.

У період карантину молодим мам-вихованцям соціальної квартири у вигляді іграшок, одежи та коляски надали підтримку члени Міжнародного жіночого клубу м. Києва.

Вдячні за допомогу!

Мультидисциплінарною командою фахівців соціальної квартири, з урахуванням потреб клієнток, забезпечується надання комплексних послуг:

• правова, соціальна та психологічна допомога з метою подолання жінкою складних життєвих обставин в індивідуальній та груповій формах роботи;

• медичний нагляд за дитиною дільничними лікарями-педіатрами в загальному порядку (за адресою соціальної квартири);

• діагностика та лікування вагітної жінки, матері у відповідних медичних закладах;

• постановка дітей в чергу до дошкільного дитячого закладу за можливою адресою майбутнього проживання матері.

Соціально-побутові послуги: проживання в обладнаних кімнатах для мами з дитиною; забезпечення предметами першої необхідності: продукти харчування, засоби гігієни тощо; душ, пральна машина; користування обладнаною кухнею.

Протягом перебування жінки у соціальній квартирі вживаються заходи щодо її подальшого влаштування в громаді, а саме: за відсутності безпечного місця для проживання з дитиною — ремонт житла, чи купівля нового житла за кошти, отримані у вигляді допомоги при народженні дитини, оренда житла;за відсутності необхідної освіти — навчання жінки і отримання спеціальності, профорієнтація, працевлаштування;за відсутності навичок догляду та виховання дитини; розвиток необхідних навичок та материнського потенціалу, навчання самій вирішувати свої побутові та інші проблеми.

Влаштування до соціальної квартири відбувається в тісній співпраці з фахівцями центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служб у справах дітей, спеціалістів пологових будинків, медичних закладів м. Києва, тощо.

Звертайтеся, допомога поруч!

Подарунки для вихованців соціальної квартири
Подарунки для вихованців соціальної квартири
Подарунки для вихованців соціальної квартири
Подарунки для вихованців соціальної квартири