Головна > Новини > «Разом у незвідане» поринули учасники збору-походу «Козацькими шляхами»

«Разом у незвідане» поринули учасники збору-походу «Козацькими шляхами»

«Ой, в мене розв’язані шнурки, та нехай, бо я творю!» – зазначила 7-річна Сабіна, зосереджено розмальовуючи арт-стіну.

З 26 по 30 серпня 2020 року у с. Виграїв Черкаської області (Корсунь-Шевченківський р-н) дівчата та хлопці поринули у захоплюючий світ творчості, спілкування та природи під час літнього проекту традиційногозбору-походу «Козацькими шляхами».

Збір-похід було організовано Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з ГО «Скаутський рух», ВМГО «Національна Організація Скаутів України» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Служби у справах дітей та сім’ї КМДА.

За традицією щорічна програма заходу спрямована на залучення молоді до активного громадянства, до вирішення локальних та глобальних проблем у різних сферах життя людини. Протягом трьох днів учасники змогли долучитися до тренінгів щодо захисту навколишнього середовища та відповідального споживання, здорового способу життя та рівності прав, творчих майстер-класів, продемонстрували власні таланти, дізналися про туристичні лайф-хаки, змагалися у турнірах з волейболу, шашок та шахів, грали у настільні ігри.

Учасники заходу проживали у наметах у таборах «Печера Рисі», «Барліг Ведмедя», «Лігво Вовка», «Нора лиса» та готували їжу на багатті, оволодівали навичками самообслуговування, життя на природі та спільної діяльності. Дівчата та хлопці отримали корисні знання з гендерних питань, завдяки Патрульній поліції з основ безпеки життєдіяльності, а від представників Червоного Хреста Подільского району щодо надання першої медичної допомоги.

Літній проект проходив під гаслом «Разом у незвідане!» та дав можливість учасникам розкрити нові грані власної особистості, дізнатися багато нового про здавалося б давно відомі речі. Із великим захопленням та завзяттям діти та молодь долучились до участі у вікторині щодо знання невідомих фактів про Україну, фестивалі «Їжи незвіданих цивілізацій», «Вечірної ватри» та інших цікавих заходів.

Сповнені приємних вражень учасники повернулися до додому, домовившись зустрітися наступного року на 30-му ювілейному зборі-поході «Козацькими шляхами».

Спільні співи під «Вечірню ватру» об’єднуютьПід час тренінгу: «Не такий страшний гендер»Майстер-клас з надання першої медичної допомогиДиректор КМЦСССДМ Колобова Я.В. та начальник Служби у справах дітей та сім’ї КМДА Танцюра В.А. привітали учасників збору-походуПід час загально таборового шикуванняТворчі майстер-класиСвіт незвіданого очима дітей: розпис арт-стіни