Головна > Новини > У пошуках «скарбнички щастя»

У пошуках «скарбнички щастя»

«Дякуємо вам, батьки, за любов, за щастя, за турботу…» – саме такі слова пісні почули від дітей батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу столиці під час виїзного семінару «Надійний базис». Семінар з підвищення батьківського потенціалу батьків-вихователів відбувся з 4 по 7 вересня на базі с. Приморське Одеської області, Кілійського району. Отже, діти разом з батьками отримали можливість не тільки оволодіти новими корисними знаннями, навичками, але й вдосталь насолодитися пляжем, морем та спілкуванням.

Поки батьки – вихователі проходили супервізії, опановували нові знання та відпрацьовували батьківські навички із фахівцями-спеціалістами КМЦСССДМ, Служби у справах дітей та сім’ї КМДА за програмою: «Забезпечення надійного базису: основа успішного піклування», діти мали своє насичене дозвілля, яке включало низку лекцій для підлітків, майстер-класів та розваги. Хоча програмою зустрічі і було передбачено окреме проживання дітей та батьків-вихователів, вони радо зустрічалися під час майстер класів та вечірніх програм. Разом з тим батьки мали і свої особливості відпочинку: ранкову танцювальну терапію біля моря, вечірні посиденьки «Батьківське коло», а також квест «У пошуках скарбнички щастя» та ін.

Цікаво та насичено промайнули дні. Усім потрібен якісний перепочинок та ґрунтовна «перезавантаження». Сповнені вражень та емоцій батьки та діти повернулись до додому, залишаючи у серці згадки про свої «канікули» у с. Приморське.

Ранкова зарядка-заряд бодьорості на весь день!«Сонце, повітря та вода- наші найкращі друзі»Навчаємо першій медичній допомозіСпілкування з досвідченим тренером Лоріашвілі Л.