Головна > Новини > Запрошуємо 15-17 вересня 2020 року на Конференцію для та про підлітків “Віртуально про реальне” в онлайн-режимі!

Запрошуємо 15-17 вересня 2020 року на Конференцію для та про підлітків “Віртуально про реальне” в онлайн-режимі!

? Для чого?
Ми проводимо цю конференцію, щоб послуги для підлітків були дружніми, системними та якісними. Ми переконані, що профілактика ВІЛ/туберкульозу/гепатитів/інфекцій, які передаються статевим шляхом має бути ефективною, відповідати міжнародним стандартам та бути доступною для кожного підлітка.
? Для кого?
Для підлітків та спеціалістів, які працюють для та з підлітками
? А організатори хто?
МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) та МБФ «Альянс громадського здоров’я» спільно з КМЦСССДМ.
? Чому онлайн?
В умовах світової епідемії доступ до інформації та навчання має бути безпечним. Проведення конференції в онлайн режимі дозволить охопити всіх бажаючих.
? А якою мовою?
Офіційна мова Конференції – українська. Але також ми забезпечимо переклад частини сесій англійською та російською мовами.
? Як це все відбуватиметься?
На сайті конференції, ви зможете дізнатися про програму, спікерів, розклад сесій, обрати для себе найцікавіше та, зареєструвавшись, долучитися до цих заходів.
http://conf2020.afew.org.ua/reyestracziya/
? Чому потрібно зареєструватися?
· Частина заходів буде транслюватися у наших соціальних мережах, але лише зареєстровані учасники конференції отримають доступ до усіх сесій та матеріалів конференції.
· Зареєстровані учасники Конференції зможуть отримати сертифікат про участь.
· У разі реєстрації ви зможете брати участь в усіх обговореннях під час онлайн сесій та спілкуватися з іншими учасниками.
· Приємним бонусом стане розіграш призів з промо-матеріалами Конференції.
? Який хештег конференції?
#віртуальнопрореальне
? Де ще можна слідкувати за інформацією про Конференцію?
Уся інформація буде також у телеграм-каналі Конференції https://t.me/virtualnoprorealne
? А скільки коштує участь у Конференції?
Участь у Конференції є безкоштовною.