Головна > Новини > «Організація оздоровлення та відпочинку як інструменту соціального втручання в складну життєву ситуацію»

«Організація оздоровлення та відпочинку як інструменту соціального втручання в складну життєву ситуацію»

«Організація оздоровлення дітей-лакмусовий папірець стану сім’ї, яка знаходиться у складних життєвих обставинах» – зауважила Деревінська Ірина, заступник директора – начальник відділу соціальної роботи Святошинського РЦСССДМ, кандидат у Майстри соціальної роботи під час майстер-класу: «Організація оздоровлення та відпочинку як інструменту соціального втручання в складну життєву ситуацію». Захід відбувся 17 вересня 2020 року на базі Святошинського РЦСССДМ.

Презентуючи власний досвід роботи Ірина зупинилася на особливостях організації літнього оздоровлення у Святошинському РЦСССДМ, зокрема, на відпочинкових програмах на базі Центру, проведенні оздоровлення за кошти спонсорів та благодійників (у Татарбунарському районі Одеської області) та навела соціальні історії. Серед плюсів такої роботи з сім’ями у СЖО, вона відмітила додаткову мотивацію родин до співпраці, можливість спостереження за дитиною тривалий час (дослідження комунікативних навичок), встановлення довірливих відносин між фахівцем та дитиною, та ін. Особлива увагу була приділена питанню соціалізації дітей з інвалідністю.

Деревінська Ірина, заступник директора – начальник відділу соціальної роботи Святошинського РЦСССДМ, кандидат у Майстри соціальної роботи.Фахівці РЦ під час заходу.Спеціаліст ділиться напрацьованим досвідомПід час майстер-класу