Головна > Новини > «Турбота» разом з вами!

«Турбота» разом з вами!

За доброю традицією на початку осені мережа Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді столиці збирає демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей для теплого дружнього спілкування біля річки. Цьогоріч з дотриманням заходів карантину така зустріч відбулася 20 вересня у Центрі сімейної риболовлі «Білі камені». Організатором заходу виступив Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Департаменту соціальної політики КМДА, Служби у справах дітей та сім’ї КМДА, Київського міського центру «Родинний дім».

Захід розпочався із гімну України,зі словами вдячності та підтримки до учасників зустрічі звернулися директор КМЦСССДМ Ярослава Колобова та віце-президент Федерації риболовного спорту України, 5-ти разовий чемпіон світу зі спортивної рибної ловлі, тренер збірної України зі спортивної риболовлі Віталій Левченко.

Зустріч проходила в рамках програми заходів «Забезпечення надання комплексної соціально-психологічної допомоги киянам, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, учасникам відсічі збройної агресії РФ, бійцям-добровольцям, членам їх сімей та членам сімей загиблих (померлих) киян, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, учасників відсічі збройної агресії РФ, бійців — добровольців» (міська цільова програма «Турбота. Назустріч киянам»).

«Для нас особливо важливо, що тут сім’ї мають можливість побути разом, повною сім’єю» – зауважує психолог, координатор програми КМЦСССДМ Устінова Тетяна.

Форматом зустрічі була передбачена не тільки риболовля, і не стільки риболовля, а й ігри для малечі та творчі майстер-класи (з малювання, аквагриму, розписування масок, майстер-клас «Антистрес» та психологічні ігри) для усіх членів родини.

За потребою всі бажаючі могли на місці отримати консультацію фахівців соціальних служб столиці. Адже, організація проведення змістовного дозвілля – одна зі складових частин комплексної системної допомоги в процесі соціальної адаптації та реабілітації для учасників АТО та їхніх родин.

Завдяки нашим друзям-компаніям «ІБІС» та «Lamel Professional», ТОВ «ВЕТЕРАНО ПІЦА» всі учасники змагань отримали корисні подарунки – набори косметики для матусь, іграшки для дітей, а переможці цінні призи – подарункові піци, риболовне спорядження, посуд та м’ясорубку. А сім’я Лініченко з Дніпровського району з найбільшим на рибалці виловом 710 гр. отримала телевізор. Вітаємо!

У заході взяли участь учасники АТО та члени їх сімей з усіх районів столиціНайважливіше-уся сім’я разом!«Ловись рибка, велика й мала!»Смачне частування-запорука гарного настроюХоч маленькі, але теж рибалки!