Головна > Новини > Твоя соціальна служба поруч!

Твоя соціальна служба поруч!

26 вересня 2020 року на подвір’ї Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спеціалісти Центру у форматі «Дня відкритих дверей» надавали консультації з кризових питань: щодо проблеми насильства, залежностей, інвалідності та ін. На заході були презентовані безкоштовні професійні соціальні послуги для киян, які потребують підтримки.

За підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» та ВБО «Конвіктус Україна» усі бажаючи могли безкоштовно пройти швидкий тест на ВІЛ, а також відвідати майстер-клас щодо правильного використання засобів контрацепції та отримати засоби захисту.

Окрім цього під час заходу відбувся майстер-клас «Дар емпатії» або як ми можемо підтримувати себе в складних ситуаціях?» про те, як додати в наші будні більше емпатії та співпереживання для батьків з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та усіх бажаючих.

Особливу увагу студентів НУБіП та Фахового коледжу «Універсум» КУ ім. Бориса Грінченка, які завітали до КМЦ, привернув майстер-клас «Тарілка здорового харчування» та тренінг щодо профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі. А дітей та батьків вабили настільні ігри та майстер-класи з рукоділля від ГО «Нове життя» та чарівна фотозона.

Родзинкою зустрічі стало вручення сертифікатів фахівцям, які пройшли в цьому році навчання у «Школі консультантів з питань залежностей».

На подвір’ї КМЦ мешканці столиці передавали речі, якими вже не користуються, а фахівці передадуть їх сім’ям, які звертаються по допомогу.

Організатором заходу виступив Київський міський соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Служби у справах сім’ї та дітей КМДА.

«Звертайтесь -і вам допоможуть, не проходьте повз біди сусідських дітей і можливо, завдяки вам, життя сім’ї, яка потрапила в складні життєві обставини нормалізується. Будемо вдячні за співпрацю на користь мешканців громади міста Києва!»-зауважує директор КМЦСССДМ Ярослава Колобова.

Такі «Дні відкритих дверей» з презентацію послуг 25 та 26 вересня організували також і районні центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва.

Захід скінчився, але двері та серця працівників мережі ЦСССДМ м. Києва завжди відкриті для мешканців столиці, які потребують допомоги, адже, твоя соціальна служба поруч!

Вручення сертифікатів фахівцям «Школи консультантів з питань залежностей»Майстер-клас щодо правильного використання засобів контрацепціїУсі бажаючи могли безкоштовно пройти швидкий тест на ВІЛНа заході надавались консультації фахівців Центру, надавались інформаційні матеріалиПрофілактичний тренінг для студентів НУБіППрийом речей для сімей, які звертаються по допомогуМайстер-клас «Дар емпатії»У відкритому доступі для усіх бажаючих засоби захисту