Головна > Новини > Чужих дітей не буває!

Чужих дітей не буває!

Сьогодні, у День  усиновлення з метою популяризації сімейних форм виховання поруч зі станцією метро Либідська та ТРЦ «Ocean Plaza» відбулася інформаційна акція «Чужих дітей не буває!»

Акцію провели спеціалісти Печерського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, під час якої розповсюдили листівки щодо сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – «Наставник», «Опіка, піклування», «Патронатна сім’я», «Прийомна сім’я», «Дитячий будинок сімейного типу».

Фахівці інформували громадян про існуючі форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, надавали інформацію про роботу і послуги  Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

30 вересня в Україні відзначають День усиновлення.

Усиновлення – це прийняття усиновлювачем у свою сім’ю дитини на правах дочки чи сина, тобто колишня сирота стає повноправним членом родини і має усі права, які мають біологічні діти.

Держава всебічно підтримує усиновлювачів. Кожній сім’ї, яка усиновила дитину, гарантує:

– одноразову допомогу у зв’язку з усиновленням дитини у розмірі як при народженні першої дитини;
– одноразову оплачувану відпустку тривалістю 56 календарнихднів (70 календарних днів – при усиновленні двох і більше дітей).
         Іншими сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є: опіка, піклування, патронатна сім’я, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу.

Якщо Ви бажаєте прийняти дитину в свою родину, звертайтесь до Печерського районного у місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  за адресою пров. Філатова 3/1, тел. (044) 521-48-17 або до Служби у справах дітей та сім’ї Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, вул. М. Омеляновича-Павленка, 15 (колишня вул.Суворова).

         Нехай прийняте Вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті. Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість панують у Вашій родини.