Головна > Новини > «Чарівний пендель» в дії, або зовсім трішки про профілактику емоційного вигорання

«Чарівний пендель» в дії, або зовсім трішки про профілактику емоційного вигорання

«Серця на усіх не вистачить, якщо серце не буде насичуватися» – ось такий висновок зробили учасники практикуму «Технології арт-коучінга як інструмент профілактики емоційного вигорання», що проходив 23 жовтня на базі КМЦСССДМ. Своїм досвідом із працівниками мережі Центрів соціальних служб столиці ділилася практичний психолог, арт-терапевта Ліна Бесчасна.

Захід проходив у співпраці з ГО «Східноукраїнська асоціація арт-терапії» в рамках соціального арт-проекту «Арт-терапія: можливості для підтримки особистості». Під час зустрічі була представлена ціла низка коучингових технологій, які можна використовувати і при роботі з клієнтами, а також як інструментарій для профілактики професійного вигорання, що є врай актуальним для людей допомогаючих професій. Важливо насичувати себе ресурсом, турбуватися про «баланс енергій», не забувати про власне тіло та емоції, розмежувати свою відповідальність.

Як зазначила наприкінці одна з учасниць зустрічі: «Це заняття як чарівний «пендель», бо працюєш, працюєш, а треба іноді зупинитись і замислитись». Отже, насичуємо себе «емоційним киснем» і тільки потім ефективно працюємо далі!

1) Під час практикуму
Під час практикуму
Участь у заході взяли представники ЦСССДМ м. Києва
Участь у заході взяли представники ЦСССДМ м. Києва