Головна > Новини > 333 дива для вас!

333 дива для вас!

12 листопада відбулося відкриття виставки кращих робіт конкурсантів та переможців творчого напряму «Прикладне мистецтво» ХХІХ Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе». Окрім цього були представлені творчі роботи за напрямами «Декоративне та ужиткове мистецтво».

Організатор фестивалю творчості: Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участі Департаменту культури КМДА, Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів, Київського міського палацу дітей та юнацтва, за сприяння Служби у справах дітей.

Метою фестивалю є виявлення та розвиток творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, формування у громадськості неупередженого ставлення до людей з інвалідністю ідеї інклюзивного суспільства – суспільства рівних можливостей.

Виставка триватиме до 1 грудня у Муніціпальній галереї мистецтв Деснянського району (вул. Т. Драйзера) (вівт.-пят. 11.00-19.00, суб.-нед. 11.00-17.00). Запрошуємо насолодитися творчістю! 333 роботи! Вхід вільний!

Чекаємо на виставці!Під час відкриттяТворчі роботи ваблять вигадкамиПоринь у прекрасне!