Головна > Новини > «#НеМовчиПроВажливе»

«#НеМовчиПроВажливе»

Ввечері 25 листопада біля ТРЦ “Оушен плаза” відбувалося дійство: на фоні білого полотна поруч з тінями чоловіка і жінки, над якою чиниться насильство кожен міг зайти “у кадр” та зупинити його, перетворивши своїми діями на картину захисту від насильницької дії.

В рамках старту Міжнародної акції «16 днів проти ґендреного насильства» відбувся перформенс під гаслом «#НеМовчиПроВажливе».

Ця соціальна акція – це спосіб привернення уваги представників різних вікових груп до проблем насильства, у тому числі ґендреного та домашнього. Суть акції полягає у тому, що важливим є реакція абсолютно кожної людини на будь-які прояви насильства. І саме вчасна реакція, саме вчасне повідомлення про проблему, саме вчасне прохання про допомогу, навіть у разі виявлення насильства до абсолютно незнайомих людей, може дійсно вирішити ситуацію і допомогти потенційним жертвам уникнути насильства. Тоді як просто бездіяльність часто стає мовчазною згодою і тільки провокує подібні випадки у нашому соціумі.

Організаторами заходу виступили Київським міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Київський міський центр сім’ї «Родинний дім за підтримки Служби у справах сім’ї та дітей КМДА.

Організатори робили фотографії таких сцен захисту, щоб кожен міг викласти їх у соціальних мережах із хештегом #НеМовчиПроВажливе.
Під час акції також працівники мережі ЦСССДМ та ССДС КМДА здійснювали розповсюдження роздаткових матеріалів з номерами «гарячих» ліній щодо насильства в сім‘ї,а працівники “Родинного дому” проводили акцентування з питань гендерних стереотипів.

Протягом міжнародної кампанїї «16 днів проти ґендреного насильства», що триватиме до 10 грудня соціальна акція #НеМовчиПроВажливе відбудеться у різних районах міста Києва у вечірній час.

Працівники КМЦ надають інформаційні матеріали щодо протидії насильствуКияни заповнюють анкети щодо гендерних стереотипівПід час перформенсуКоманда професіоналів