Головна > Новини > «Не мовчи про важливе!»

«Не мовчи про важливе!»

9 грудня 2020 рокуна фасаді Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (КМЦССДМ) підсвічено банер: «Не мовчи про важливе!», спрямований на підвищення рівня обізнаності населення та формування нульове терпимості до будь-яких проявів насильства та дискримінації у межах щорічної Всесвітньої акції «16 днів проти насильства». До участі у заході активно долучились представники КМЦCCCДМ та Служби у справах дітей та сім’ї КМДА.

«В рамках акції «16 днів проти насильства», яка триває з 25 листопада по 10 грудня, спеціалісти мережі Центрів соціальних служб столиці долучились до проведення перформенсу «Не мовчи про важливе» у Голосіївському, Деснянському та Подільському районах. Заходи проходили за співпраці зі Службою у справах дітей та сім’ї та КМЦ «Родинний дім».

Протягом акції працівники КМЦСССДМ здійснювали експертне консультування на кризовій лінії ГО «Ла-Страда» з питань домашнього насильства, розповсюджували друковану продукцію з координатами, куди звернутися за допомогою у ситуації насильства.

В кожному районі м. Києва спільно зі Службою у справах дітей та сім’ї та управліннями поліції центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді також провели низку заходів спрямованих на протидію насильству» – зазначає методист КМЦСССДМ, координатор напряму Монастирецька Тетяна.

Станом на 01.12.2020 до мережі районних у м. Києві центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надійшло 2 362 заяв/повідомлень, кожне з яких опрацьовано соціальними працівниками, уповноваженими особами Служб у справах дітей та сім’ї, Національною поліцією України.

«Не мовчи про важливе!»-закликають фахівці із соціальної сфери столиці;На фасаді КМЦСССДМ засвітився банер: «Не мовчи про важливе!»Разом проти насильства!Спеціалісти КМЦ та ССДС під час акції «16 днів проти насильства»