Головна > Новини > «Продемонструй свій сценарій боротьби з насильством!»

«Продемонструй свій сценарій боротьби з насильством!»

Саме так закликали мешканців столиці долучитись до перформенсу під гаслом «#НеМовчиПроВажливе», що відбувся 10 грудня біля пам’ятника Григорію Сковороді. Захід проходив в рамках фінішу Міжнародної акції «16 днів проти ґендреного насильства». Організаторами виступили Київським міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» за підтримки Служби у справах сім’ї та дітей КМДА. До акції також долучились співробітники Подільського УП ГУНП у м. Києві та Подільського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Організатори робили фотографії таких сцен захисту, щоб кожен міг викласти їх у соціальних мережах із хештегом #НеМовчиПроВажливе. Окрім цього ті, хто зробив фото на згадку отримував браслет «#НеМовчиПроВажливе».

Під час акції працівники соціальної сфери та поліції здійснювали розповсюдження роздаткових матеріалів з номерами «гарячих» ліній щодо домашнього насильства.

Акція скінчилась, разом з тим не можна втрачати пильності в питаннях нульової терпимості до будь-яких проявів насильства, зокрема, психологічного, яке тим що найчастіше замовчується або сприймається як належне, іноді більш страшне, ніж інші види насильства.

Працівники мережі ЦСССДМ надають інформаційні матеріали з питань протидії насильству;Кожен охочий міг продемонструвати свій сценарій зупинки насильства;До акції активно долучились співробітники Подільського УП ГУНП у м. Києві;Кожен, хто взяв участь у заході, отримав браслет «#НеМовчиПроВажливе»