Головна > Новини > Ресурсна мандалотерапія для працівників ЦСССДМ столиці

Ресурсна мандалотерапія для працівників ЦСССДМ столиці

«Дуже просто про глибину» – саме таким був основний лейтмотив , коли йшлося про використання мандалотерапії під час практикуму: «Малюнок в колі: діагностичний та терапевтичний аспект». Захід відбувся 18 грудня на базі КМЦСССДМ. Своїм багаторічним досвідом з працівниками соціальної сфери ділилася гештальт терапевт, практичний психолог, арт-терапевт Гладишева Юліана.

В ході зустрічі ведуча віртуозно ознайомила із особливостями роботи із мандалою як унікальним інструментом діагностики, що розробив та використовував ще Карл Густав Юнг, вважаючи мандалу «душею, самістю». Працюючи з колом, яке лежить в основі Всесвіту людини (клітинка, око, лоно матері), людина інстинктивно взаємодіє зі своєю підсвідомістю, ресурсом, який закладений в ній природою; відбувається робота на архаїчною рівні, рівні кольору та форми.

Юліання показала можливості мандали про роботі із самоціонкою, кордонами клієнта, розкрила можливості використання мандолотерапії при роботи з дітьми, підлітками, із сімейними парами, у робочому колективі, а також з жертвами насильства та у конфліктології. Окрім цього соціальні працівники дізналися про різні види мандалами, зокрема, пластилінову, їстівну, з природніх матеріалів, мандалу «Семірочка», «Сонечко», мандорму та ін.

В ході зустрічі вони отримали можливість попрактикуватися у використанні різних форм мандали.

Зустріч проходила в рамках соціального арт- проекту: «Арт-терапія: можливості для підтримки особистості» в рамках співпраці

з ГО «Східноукраїнська асоціація арт-терапії».

Дякуємо за розвиток, натхнення та додатковий ресурс!

Практикум проходив за участі працівників мережі ЦССССДМ м. Києва;Ведуча практикуму Гладишева Юліання;В ході спілкуванняТворимо власну манорму;