Головна > Новини > Створюємо святкове диво разом!

Створюємо святкове диво разом!

Пожежник, лікар, поліцейський та ще близько 100 професій, у яких могли спробувати себе діти з числа клієнтів мережі ЦСССДМ столиці під час новорічно-різдвяної інтерактивної акції. Захід був організований КМЦСССДМ і триватиме 17 та 21 грудня у «Місті професій «Кідляндія», що у ТРЦ «Блокбастер» для малечі у супроводі батьків та дітей шкільного віку. Окрім професій вони опановували й корисні життєвих навички щодо власної гігієни або поведінки у різних життєвих ситуаціях. Серед найбільш популярних видів діяльності були продавець або покупець, будівельник, відвідувач лікарських установ, дизайнер авто та ведучий радіопередач.

В рамках акції діти також відвідали роледром, взяли участь у інтерактивній програмі за участі св. Миколая і його помічниці та отримали солодкі подарунки. Цікава програма, увага працівників «Кідляндії», солодощі сприяли тому, що на заході панував яскравий передсвятковий настрій: вражені, усміхнені діти, задоволені батьки.

Організація змістовного сімейного дозвілля-частина системної роботи мережі районних центрів соціальних служб із сім’ями м. Києва.

Під час заходуГотуємо солодкі подарунки від ЦСССДМ м. КиєваНа локації «Дизайн авто»На роледроміОдна з найбільш популярних локацій -радіостанція« А ми вже з подарунками!»