Головна > Новини > «Ти здатен на диво!»

«Ти здатен на диво!»

Вітали киян, роздавали Вифліємскій вогонь та солодощі, танцювали «Хіп-хоп антивірус», запалювали ялинку у парку ім. Т.Г. Шевченка- традиційна урочиста хода помічників св. Миколая цього річ біла по-особливому яскравою та радісною. «Ти здатен на диво!»- такі браслети отримали учасники ходи, яка відбулася у столиці 19 грудня, та справді створили маленьке святкове диво.

Напередодні свят вже понад 20 років волонтери мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва, лідери громадських скаутських організацій, а також усі бажаючі долучаються до ходи та самі стають частиною новорічно- різдяного свята.

Організатори заходу виступили КМЦСССДМ, ВМГО «Національна Організація Скаутів України» за сприяння Служби у справах дітей та сім’ї КМДА та КМЦ «Родинний дім». До участі у заході активно долучились соціальні працівники та волонтери Подільського, Деснянського, Голосіївського районних центрів соціальних служб столиці, студенти ВМУРЛ «Україна» та ДВНЗ «Київський механіко-технологічний коледж».

В ході акції 19 грудня директор КМЦСССДМ Ярослава Колобова привітала усіх учасників ходи-волонтерів та стала ініціатором ще одного маленького дива – кожен з присутніх зміг зробити вітальний відеозапис для учасників фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повір у себе» та поширити його у соціальних мережах.

В рамках акції «Не забудь привітати» у подальшому помічники св. Миколая будуть здійснювати особисті привітання для тих, хто найбільше того потребує (діти та молодь з інвалідністю, діти учасників АТО, вихованців дитячих будинків сімейного типу та ін.). Щороку наші волонтери відправлялись у домівки дітей та молоді, які найбільше чекають дива та дарували їм подарунки і приділяли трохи особистого часу. У цьому році зовнішні обставини змушують нас перейти у новий формат привітань в онлайн форматі. Волонтери проходять реєстрацію, інструктаж та отримають ім’я вашого підопічного (підопічної) для створення особистого відеопривітання.

Чим більше небайдужих молодих людей, які згодні дарувати частинку свого серця тим, хто цього потребує, залучено до соціально-корисних справ і в свята, і в будні, тим менше самотніх, позбавлених підтримки та уваги мешканців столиці.

Даруємо святковий настрій!Вітання від директора КМЦ Колобова Я.В.Солодкі «Миколайчики»Кожен бажаючий міг отримати часточку Вифліємского вогню«Ти здатен на диво!»- браслети та меседж учасників ходи