Головна > Без рубрики > У Києві для сімей учасників АТО відбувся прем’єрно-святковий кінопоказ

У Києві для сімей учасників АТО відбувся прем’єрно-святковий кінопоказ

«Помагайте людям-про це наша казка» -саме такий основний меседж несе дитячий феєричний кінофільм «Казка старого мельника», що 19 та 20 грудня подивилися діти з сімей учасників АТО – клієнтів мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва.

Соціокультурний новорічний захід для 1000 дітей у супроводі батьків та соціальних працівників відбувся у кінотеатрі «Київська Русь» та ще 5 кінотеатрах мережі «Київкінофільм». Діти також отримали солодкі подарунки та поринули у цікаву інтерактивну ігрову програму від волонтерів-помічників св. Миколая. Серед помічників, які подарували дітям свої посмішки та створили гарний настрій, волонтери мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва, лідери громадських скаутських організацій. Захід проходив в рамках акції «Не забудь привітати», що триває понад 20 років.

Організаторами прем’єрно-святкового показу виступили КМЦСССДМ за сприяння Служби у справах дітей та сім’ї КМДА, Департаменту культури КМДА, при підтримці компаній “UFD”, ТОВ “Кінокомпанія 2016” та компанії “Евромедіа Компані”.

У пізнавальному та вражаючому фільмі «Казка старого мельника», що вироблений компанією “Евромедіа Компані” за підтримки Держкіно України, йшлося про вічні цінності – добро і зло. В основі фільму – боротьба головних героїв Христини та Миколки з «нечістю». Вибір життєвого шляху, взаємодопомога та співчуття, мужність та наполегливість – все це поєдналось для наймолодших глядачів в доступній ігровій формі. Діти та їх батьки, які отримали унікальну можливість поринути у дитинство, з уст героїв казки отримали важливі настанови, на яких «тримається» світ: «Добро повертається добром», «Збентежене серце вразливе до зла», «Шабля тільки для захисту», «Не числом долають нечість, а щирим серцем та думкою», « Треба завжди робити добро, допомагати слабшим» та ін. Над створенням фільму працювала команда відомих кіномитців та зірковий акторський склад: Анатолій Хостікоєв, Ада Роговцева, Ірма Вітовська, Остап Ступка, Наталя Сумська, Євген Нищук, Олексій Вертинський, Володимир Горянський.

Організація проведення змістовного сімейного дозвілля – одна зі складових частин комплексної системної допомоги в процесі соціальної адаптації та реабілітації для учасників АТО та їхніх родин. Адаптаційні заходи, як частина реабілітаційного процесу, допомагають родинам учасників АТО пережити травмуючи події, подолати кризи в сімейних стосунках, відновити повноцінне спілкування.

Нагадуємо, Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом багатьох років реалізує захід: «Забезпечення надання комплексної соціально-психологічної допомоги киянам, які брали безпосередню участь в АТО, забезпеченні її проведення, учасникам відсічі збройної агресії РФ, бійцям-добровольцям, членам їх сімей та членам сімей загиблих (померлих) киян, які брали безпосередню участь в АТО, забезпеченні її проведення, учасників відсічі збройної агресії РФ, бійців — добровольців» в рамках міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам». Учасники АТО та члени їх сімей отримають юридичну і психологічну допомогу, послуги соціального супроводу та представництва інтересів.

Родина ДБСТ у «Зимовій країні»На «чарівній» «Різдвяній Фабриці Мрій»