Головна > Новини > Самосаботаж як ресурс

Самосаботаж як ресурс

«Ресурси знаходити це дуже цікаво!» – ось так відгукнувся працівникам мережі Центрів соціальних служб столиці практикум «Самосаботаж: причини виникнення та способи подолання». Захід відбувся 29 січня на базі Київського міського центру соціальних служб. В «легкій» для сприйняття формі, але потужно своїм досвідом з працівниками соціальної сфери ділилася Ульяна Мірошніченко.

В ході зустрічі ведуча ознайомила із причинами та способами подолання самосаботажу методами арт-терапії, зокрема, в рамках роботи з фольгою та метафоричними картками. Працівники ЦСС та партнерських організацій змогли не тільки отримати знання, але й попрактикуватись у нових методах.

Тема самосаботажу виявилася дуже актуальною і викликала жваву дискусію та багато питань. Разом з тим Ульяна підкреслила, що «не треба боятися визнання фактів самосаботажу, адже він як ліхтарик висвітлює зони для зростання та ресурсу».

Зустріч проходила в рамках соціального арт- проекту: «Арт-терапія: можливості для підтримки особистості» в рамках співпраці з ГО «Східноукраїнська асоціація арт-терапії».

Дякуємо за розвиток, натхнення та додатковий ресурс!

Учасники та ведучі «на одній хвилі» під час майстер-класуРобота з фольгоюЗаняття веде арт-терапевт Ульяна МірошнченкоРобота з метафоричними картками