Головна > Новини > “Час, що зцілює”

“Час, що зцілює”

Вихідними батьки вихователі 12 столичних ДБСТ взяли участь у першому виїзному ретриті “Час, що зцілює”. Протягом трьох днів у мальовничій місцині під Києвом батьки і діти мали можливість взяти участь у творчих майстер-класах, поставити хвилюючі питання у форматі неформального спілкування з представниками Служби у справах дітей та сімї КМДА та спеціалістами Київського міського центру соціальних служб.

“Такі виїзди дають можливість соцільним працівникам разом з вихователеми краще вирішити питання, побачи справжній стан речей, так бы мовити. Крім того, ми зацвкавлені аби батьки вихователі були в ресурсі тож працюємо на випередження внутрішнього вигорання, здебільншого це вдається. Окремо приділяємо увагу змістовному дозвіллю дітей, адже їхній всебічний розвиток-основне спільне завдання”,- зауважила провідний психолог КМЦСС Любов Лоріашвілі. Також дякуємо за корисні і смачні подаруночки БФ “Нове життя” та БФ «Зміни одне життя- Україна».

Учасники семінару "Час, що зцілює"Вихованці під час творчого майстер- класуЛяльки-мотанки від учасників заходуМами-виховательки разом із фахівцем КМЦСС під час майстер-класу