Головна > Новини > КМЦ ініціював проведення круглого столу: «Сучасні підходи практичної підготовки спеціалістів соціальної сфери: виклики, тенденції, успіхи»

КМЦ ініціював проведення круглого столу: «Сучасні підходи практичної підготовки спеціалістів соціальної сфери: виклики, тенденції, успіхи»

«Перед нами зараз стоять виклики. Студенти змінилися і вони хочуть не просто отримати диплом про вищу освіту, але й мати набір знань та навичок, які дозволять їм бути конкурентоспроможними на ринку праці» – зазначила під час виступу директор Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка Наталія Клишевич.

18 лютого 2020 року у КМДА за ініціативи Київського міського центру соціальних служб відбувся круглий стіл: «Сучасні підходи практичної підготовки спеціалістів соціальної сфери: виклики, тенденції, успіхи». У зустрічі взяли участь заступник голови Постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Богдана Тимощук та начальник Служби у справах дітей та сім’ї Валерій Танцюра. Учасниками заходу стали представники 9 ВНЗ столиці та КМЦСС, які зібралися з метою спільного напрацювання оптимальних шляхів практичної професійної підготовки майбутніх працівників соціальної сфери столиці на базі мережі центрів соціальних служб м. Києва.

Як було відмічено під час круглого столу: «За доброю традицією КМЦ завжди відкритий до прийняття на практику студентів ВНЗ столиці, а також до передачі свого практичного досвіду викладачам». Під час зустрічі представники КМЦ озвучили напрями посилення взаємодії з ВНЗ, зокрема, щодо впровадження послуги «Персональний асистент особи з інвалідністю», з питань пошуку та підготовки наставників над дитиною, а також у напрямі волонтерської співпраці та інформування з актуальних питань соціальної роботи.

В рамках виступу представників ВНЗ у жвавій дискусії розглядали питання посилення міжгалузевих зв’язків, наукової взаємодії, впровадження формату дуальної практики студентів та ін.

Отже, взаємодія із ВНЗ за різними напрямами є цікавим та перспективною діяльністю, яка спирається на пошук оптимальних механізмів взаємодії, потребує розвитку та додаткового людського ресурсу з боку КМЦ. Разом з тим як результат зустрічі КМЦ очікує посилення співпраці з ВНЗ на взаємовигідних умовах.

В ході жвавої дискусіїДо заходу долучилась заступник голови Постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціальної політики Богдана ТимощукУчасників зустрічі привітав начальник Служби у справах дітей та сім’ї Валерій ТанцюраКруглий стіл зібрав представників КМЦССДМ та провідних ВНЗ столиці