Головна > Без рубрики > Майстер-клас “Ненасильницьке спілкування в сім’ї: профілактика та шляхи роботи соціального працівника”

Майстер-клас “Ненасильницьке спілкування в сім’ї: профілактика та шляхи роботи соціального працівника”

На базі Деснянського районного в місті Києві центру соціальних служб відбувся майстер-клас для спеціалістів соціальної сфери з теми “Ненасильницьке спілкування в сім’ї: профілактика та шляхи роботи соціального працівника”. Свій професійний досвід формування моделі ненасильницького спілкування у повсякденному житті розкрила психолог Деснянського центру Стецюра Тетяна Василівна.

Під час заходу були розкритті поняття конфлікту, сім’ї, висвітлені особливості роботи фахівців і психологів з сім’ями, які мають проблеми і хочуть їх вирішити застосувавши ненасильнецьке спілкування. Розглядалися ресурси сім’ї у подоланні травматичних життєвих впливів, стилі поведінки у конфліктних ситуаціях та підходи вирішення, поняття ненасильницького спілкування, його принципи,методи, покроковість діяльності при використанні методу ненасильницького спілкування. Також відбувалася і практична частина, під час якої програвалися ситуації роботи з клієнтами, використання додаткових методів при побудові роботи і взаємодії з клієнтом, такі як пазли, картки, програвання інших ситуації, і погляд через них на свою ситуацію, перегляд відеороликів, участь у груповій роботі.