Головна > Новини > «Масляна» для сімей столиці

«Масляна» для сімей столиці

Весела, відверта, дружня, майже «родинна» атмосфера панувала 14 березня під час традиційного весняного сімейного пікніка «Масляна» для сімей столиці у Гідропарку. У заході взяли участь сім’ї (в тому числі дитячі будинки сімейного типу), які опинились у складних життєвих обставинах – клієнти Центрів соціальних служб м. Києва, Київського міського центру «Родинний дім», вихованці Київського міського палацу дітей та юнацтва за підтримки Служби у справах дітей та сім’ї КМДА.

Діти, молодь та їх батьки з захопленням брали участь у насиченій соціокультурній програмі, яка включала розваги для родин, конкурси, квести, туристичні випробування (мотузкова смуга «Весняний екстрим»). Також учасники свята змогли попробувати свої сили у майстер-класах з виготовлення ляльки-мотанки, декоративного домовичка, коника, з петриківського розпису. Учасники заходу ласували смаколиками, дізнавалися про старовинні українські традиції зустрічі весни, а наприкінці заходу за традицією відбулося спалення опудала.

Організація проведення змістовного дозвілля – одна зі складових частин комплексної системної допомоги Центрів соціальних служб (ЦСС) столиці в процесі соціальної адаптації та реабілітації для сімей, які опинились у кризі.

Під час станційної гри щодо знання традицій святкування МасляноїВручення продуктових наборів для сімей від українсько-турецького центру «Сяйво»Психолог-начальник відділу КМЦ Лоріашвілі Любов із вихованцями дитячого будинку сімейного типу родини БасарабУчасники заходу ласували млинцями, сосисками, маршмелоу та смачним чаємІнтерактивна програма у розпаліМайстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки