Головна > Новини > У Києві відбувся перший патріотичний велопробіг присвячений Дню українського добровольця

У Києві відбувся перший патріотичний велопробіг присвячений Дню українського добровольця

«Волонтери-добровольці завжди були і є лідерами думок…Дякуємо вам за ініціативу проведення велопробігу… Дякуємо за все добро, яке ви робите для територіальної громади м. Києва» – зазначила директор Київського міського центру соціальних служб (КМЦСС) Ярослава Колобова 14 березня 2021 року під час старту патріотичного велопробігу, присвяченому Дню українського добровольця. Організаторами заходу виступили ГО “Центр гуманітарних місій” спільно з КМЦСС за підтримки КМДА. Висловлюємо вдячність партнерам: Департаменту патрульної поліції м. Києва, волонтерсько-рятувальній ГО «Моto help», телеканалу «Центральний», виданню Force news, фотостудії Легенда АРТ, ТОВ «Висота» та радіо «Армія FM». Учасників велопробігу також привітали перший заступник голови Дарницької РДА Микола Калашник та голова ГО «Центр гуманітарних місій» Єгор Воробйов.

На власних велосипедах близько 100 учасників пробігу подолали 12,3 км, стартувавши біля сцени парку “Воїнів інтернаціоналістів”, а фінішували біля пам’ятника Воїну – добровольцю, де відбулося покладання квітів до пам’ятника воїну-добровольцю.

Нагадуємо, що велопробіг присвячений Дню українського добровольця, що був затвержений у 2017 році Постановою №1822 ВРУ з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.

Це свято людей, які за покликом власного серця стали на захист рідної Батьківщини та боронять її від загарбників. Однією з найголовніших рис, притаманних добровольцям, була вмотивованість. Окремо слід згадати і про волонтерів, які також є добровольцями, і їхній внесок не менш важливий, без якого взагалі складно уявити успішні дії українського війська. У 2014 році з’явилась сила, яка гучно заявила про себе тим, хто посягав на нашу територію. Місцеві проукраїнські активісти ліквідували сепаратистську загрозу в своїх містах та стали основою багатьох добровольчих підрозділів. У найважчий для України час на її захист стали вмотивовані люди з характером.

Дякуємо та пишаємось!

Учасники велопробігу-разом силаФініш пробігу біля пам'ятнику Воїну – добровольцюВелопробіг вулицями столиціПокладання квітів учасниками велопробігуЗвучить Державний гімн УкраїниРеєстраційний бедж учасника заходу