Головна > Новини > Анонс квесту «Знання=Захист=Здоров‘я!»

Анонс квесту «Знання=Захист=Здоров‘я!»

Соціальні працівники столиці! Будьмо обізнаними! 24 березня 2021 року, у Всесвітній день боротьби із туберкульозом, Київський міський центр соціальних служб разом із партнерськими організаціями проводить віртуальний квест «Знання=Захист=Здоров‘я!».
Взяти участь у квесті буде цікаво як працівникам соціальної сфери, так і студентській молоді, а також сім‘ям та просто киянам, які дбають про стан власного здоров‘я. Квест організований із метою донесення важливих фактів про туберкульоз, механізми його передачі, розвінчання основних міфів, пов‘язаних із цією хворобою, та відповідального ставлення до власного здоров‘я кожного киянина. Під час квесту учасники в цікавій інтерактивній формі отримають не тільки необхідні знання та корисну інформацію, зможуть проявити свою спостережливість, уважність, креативні здібності тощо. Результатом квесту стане донесення у легкій та доступній формі вкрай важливої інформації щодо профілактики туберкульозу та підвищення загального рівня обізнаності киян про цю хворобу. Реєстрація участі у квесті відбувається за посиланням http://kvest-tuberkulyoz.tilda.ws/ до 24:00 23 березня 2021 року.
Організаторами заходу є Київський міський центр соціальних служб,
Київський міський центр громадського здоров’я, БО «TBpeople Ukraine», МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я».

Для отримання важливих новин щодо квесту можливості підтримки
учасникам пропонується доєднатися до каналу https://t.me/social_informs.
Результати квесту будуть підведені у той самий день, 24 березня, а
найуспішніші учасники отримають спеціальні призи.
Закликаємо корисно та безпечно проводити власний час, отримуючи важливу інформацію про власне здоров‘я!