Головна > Новини > «Молодим скрізь у нас дорога!»

«Молодим скрізь у нас дорога!»

Протягом останніх 6 тижнів на базі КМЦ тривала професійна практика студентів 4 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» Інституту людини КУ імені Бориса Грінченка. Це був непростий виклик для соціальних працівників столиці, адже формат практики був експериментальним. Окрім цього організація практики в умовах карантинних обмежень – це вже непросто. Разом з тим це був і цікавий досвід.

Студенти КУ імені Бориса Грінченка виконали цілу низку завдань: брали участь у соціокультурному заході «Масляна», велопробігу до Дня українського добровольця, популяризували інформацію щодо діяльності КМЦ у соціальних мережах, відшукували дані з історії становлення соціальної служби столиці, формували тренінгові пакети та ін.

Сподіваємось в майбутньому студенти поповнять лави працівників мережі ЦСС м. Києва. В свою чергу за результатами практики ми запрошуємо Уманську Ксенію та Овсієнко Наталію стати працівниками Київського міського центру соціальних служб. Вдячні викладачу Інституту людини Сапізі Світлані за професіоналізм, творчий підхід, терплячість та гнучкість в ході організації практики.

Під час станційної гри заходу «Масляна» для сімей у СЖОСпеціаліст КМЦ Єрмачкова Валентина під час навчання в онлайн форматіСтуденти на велопробігу до Дня українського добровольцяПодяка від КМЦ «Родинний дім»