Головна > Новини > «До Фестивалю, один, два. Готуйсь!»

«До Фестивалю, один, два. Готуйсь!»

«Готуй сані влітку» – подумали ми і розпочали підготовку до 30-го ювілейного фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повіримо у себе», який стартуватиме восени. 15 квітня відбулася робоча онлайн зустріч організаторів фестивалю-представників Київського міського центру соціальних служб, Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів та КМЦ «Родинний дім».

На початку спілкування було надзвичайно приємно, що одна з членкінь журі фестивалю-2020 Віта Зінкевич зазначила: «Бачимо, що рівень учасників підвищився. Все більше робіт унікальних, творчих. Поступово розвиваються техніки; нам все важче оцінювати учасників. Але найважливіше- розвиток творчості-це те, до чого ми прагнемо. Сподіваюся, що цей ювілейний фестиваль пройде творчо, цікаво і натхненно».

Під час зустрічі було проаналізовано проведення минулорічного фестивалю, відбулися кроки до пошуку нових форм в реаліях сьогодення. Попереду багато підготовчої роботи! Збираємо команду волонтерів! Є цікаві ідеї щодо проведення ювілейного фестивалю-поділіться з нами! А всіх інших чекаємо на фестивалі!

Організаційний комітет Фестивалю з числа працівників КМЦОдна з членкінь журі фестивалю-2020 Віта ЗінкевичВ ході спілкуванняЮлія Лисенко- представник Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів