Головна > Новини > «Сучасні підходи щодо проведення Всесвітнього дня боротьби з тютюнокурінням»

«Сучасні підходи щодо проведення Всесвітнього дня боротьби з тютюнокурінням»

Шановні колеги! З нагоди Всесвітнього дня проти тютюну КМЦСС, КМЦ «Родинний дім» та Київський міський центр громадського здоров’я  20 травня з 14.00 до15.30  проводить конференцію у Zoom форматі на тему: «Сучасні підходи щодо проведення Всесвітнього дня боротьби з тютюнокурінням». Запрошуємо і фахівців, і студентів, і всіх небайдужих! Ми зібрали корисні матеріали, використовуючи які ви зможете організувати проведення власного заходу на цю тематику.

     Всесвітня організація охорони здоров’я  (ВООЗ) попереджає, що курці мають вищий ризик інфікуватися COVID-19 та вищий ризик ускладнень та смерті при інфікуванні COVID-19.  Тому під час пандемії заклик до припинення куріння є особливо актуальним. Щороку від хвороб, спричинених курінням помирає 85 тис українців.

     Нагадуємо, Всесвітній день проти тютюну проводиться 31 травня під егідою ВООЗ. Цьогоріч запрошуємо долучитися до проведення національної інформаційної соціальної кампанії “Кидай курити зараз!”, що відбудеться в рамках соціальної кампанії ВООЗ “Commit to Quit”.  Мета кампанії — мотивувати курців кинути курити, а також посилити антитютюнове законодавство. Організатори кампанії: ГО «Життя» та Центр громадського здоров’я МОЗ України.

Підключитися до конференції Zoom 20.05.21

https://us02web.zoom.us/j/82217585934?pwd=cFAzcUl0Q1Axak5FdFVCcWxLY2plQT09

Ідентифікатор конференції: 822 1758 5934

Код доступу: 492410

Також корисні посилання по темі: публікація «100 причин кинути курити» RU: https://www.who.int/ru/news-room/spotlight/more-than-100-reasons-to-quit-tobacco