Головна > Новини > «Інформуємо-професійно!»

«Інформуємо-професійно!»

«Це Я зробила!» – з гордістю представила власний доробок провідний фахівець із соціальної роботи Печерського РЦСС,  кандидат  у  Майстри  соціальної роботи Бєлєй Наталія під час майстер-класу: «Специфіка здійснення інформаційної роботи у сфері надання соціальних послуг». Захід відбувся  19 травня 2021 року на базі Печерського районного  в  місті  Києві центрі соціальних служб.

       Під час зустрічі на прикладі матеріалів (відео та електронний контент) районного центру Наталія щиро ділилася власним досвідом. «Створення інформаційних матеріалів – це клопітка та цікава робота. Тут  я знаходжу свої власні  професійні «фішечки»,  але особливо мені подобається, коли ми працюємо у команді» – зазначила Наталія.

    Цікавим та корисним на заході було дізнатися про бар’єри комунікації та особливості законодавства, правила підготовки інформації. Родзинкою  майстер-класу для всіх учасників-фахівців мережі та студентів-практикантів стала можливість отримання яскравого досвіду особистого створення статей.

     Такі зустрічі вкрай важливі, бо враховуючи нові виклики сучасності та багатозадачність діяльності фахівців із соціальної роботи є розуміння необхідності в отриманні знань та навичок здійснення інформаційної роботи, розвитку відповідних компетенцій фахівців. 

Директор ПРЦСС Янчук Олена Павлівна надає поради студентам- практикантам КМТКОзнайомлення із інформаційними матеріалами районуВедуча заходу фахівець із соціальної роботи Печерського РЦСС, кандидат у Майстри соціальної роботи Бєлєй НаталіяПід час майстер-класу