Головна > Новини > З турботою про жіноче

З турботою про жіноче

     «Культура сімей зараз розвинена так, що не кожен батька і мати готовий говорити з дітьми взагалі про сексуальне виховання, гендерні відмінності, інтимні речі, бо з ними також не говорили про це – вважає директор Київського міського центру соціальних служб Ярослава Колобова- В нашій громаді є «Школи батьківства», на яких батьки можуть дізнатись як краще говорити на ці теми».

      Сьогодні 28 травня День менструальної гігієни. Напередодні Київський міський центр соціальних служб спільно з AHF Ukraine, Департаментом молоді та спорту КМДА для сім’ї, дітей та молоді провели захід “Необхідність, а не розкіш”. Під час зустрічі дівчата та жінки отримали можливість поспілкуватися із експертами, зокрема, з гінекологом, а також психологом, начальником відділу КМЦ, Майстром соціальної роботи Любов’ю Лоріашвілі  про міфи, стигму та жіноче здоров’я. Є питання? Звертайтеся на сторінку «Психологи Київського міського центру соціальних служб» https://cutt.ly/JnomVIT.

    «Мені подобається польській слоган: «Моє тіло-моє діло». Кожна дівчина має нести відповідальність за власну гігієну, власне тіло. Я сподіваюсь, що отримані знання ви за методом «рівний-рівному» зможете передати своїм однолітками» – підсумувала на зустрічі своє звернення до дівчат та молодих жінок Ярослава Колобова.

     Гості заходу отримали подарункові набори із засобами менструальної гігієни. «Необхідність, а не розкіш» – гасло цьогорічного Дня менструальної гігієни, адже «Засоби менструальної гігієни мають бути доступними для кожної дівчини». В рамках глобальної ініціативи до Дня менструальної гігієни AHF через партнерство з центрами соціальних служб в 17 регіонах України  розповсюдить безкоштовно 200 тисяч гігієнічних прокладок серед дівчат та жінок із складними життєвими обставинами у 17 регіонах України. З них 10 000 шт через Центри соціальних служб отримають дівчата та жінки, які живуть в складних життєвих обставинах в м. Києва.

Під час заходу "Необхідність, а не розкіш"В ході акції буде безкоштовно розповсюджено 200 тисяч гігієнічних прокладокУ заході взяла участь начальник відділу КМЦ, психолог, Майстер соціальної роботи Любові ЛоріашвіліУчасники заходу – молоді жінки та дівчата могли поспілкуватись про жіноче здоров'я та важливість мати доступ до гігієни менструального циклу, а також психологічні моменти