Головна > Новини > У столиці підготовлені перші тренери персональних асистентів особи з інвалідністю

У столиці підготовлені перші тренери персональних асистентів особи з інвалідністю

«Для нас надважливо скільки персональних асистентів зможуть підготувати наші тренери. Перший крок у реалізації програми в Києві ми зробили» – зауважила Галина Бевз, доктор психологічних наук, одна із розробників послуги «персональний асистент особи із інвалідністю».

    З 24 травня  по 28  у КМЦ тривала підготовка  тренерів персональних асистентів особи з інвалідністю.  Від досвідчених фахівців учасники навчання дізналися про функціональні обов’язки персонального асистента,  разом розробляли індивідуальні плани асистентів, напрацьовували навички надання першої медичної допомоги, розглядали питання про розвиток комунікативних навичок отримувачів послуг, проведення взаємодобору, дії у кризових ситуаціях та ін.

     Далі у тих, хто пройшов навчання, потужна індивідуальна самостійна робота, але за підтримки фахівців. «Вчимося. Не соромимося, задаємо питання, прагнемо розвитку» – підсумовує Остролуцька Лариса, провідний тренер курсу, методист КМЦ, кандидат наук, Майстер соціальної роботи. Після вручення свідоцтв працівники Київського міського та районних центрів, центрів соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями, розпочнуть створення рекомендацій до тренінгових пакетів.

Тренери та учасники навчання разомПід час навчанняУрочиста мить отримання свідоцтвСвідоцтва вручає заступник директора КМЦ Савченко Олена