Головна > Новини > «Поліція часу». Дружньо. Яскраво. Для дітей

«Поліція часу». Дружньо. Яскраво. Для дітей

Працівники Київського міського центру соціальних служб долучились до акції «Поліція часу», що відбулася в рамках  Міжнародного дня захисту дітей 1 червня  на Софіївській площі та була ініційована Головним управлінням національної поліції у м. Києві.

        Діти та їх батьки в тому числі з числа клієнтів мережі Центрів соціальних служб столиці змогли відвідати майстер-класи зі стрільби з лука, надання першої медичної допомоги, роздивитись поліцейську та пожежну техніку, а також відчути себе справжнім лицарем на турнірі, поспілкуватися із кінологами та вело-, мото- та кінною патрульною поліцією, а також співробітниками Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Київським міським центром соціального захисту Ла-Страда України, представниками Служби у справах дітей та сім’ї м. Києва та КМЦ «Родинний дім». 

      Дружня атмосфера, яскраві локації все додало дітям та їх батькам незабутніх вражень та емоцій.

Локація: майстер-клас з надання першої медичної допомогиКожен зміг оглянути яскраву виставку технікиЗнайомство із кінологамиНа локації працівників Київського міського центру щодо знання прав дитини