Головна > Новини > У столиці відсвяткували День батька

У столиці відсвяткували День батька

Вихідними у парку “Відрадний» тягнули «Теслу» на буксирувальному паску, щоб вибороти призи за найкращий час («Як тобі таке, Ілоне Маск?»), танцювали, співали, майстрували з деревини у «Татовій майстерні», отримували призи, брали участь у майстер-класах, грали у настільні ігри.13 червня, напередодні Дня батька, у парку “Відрадний” відбулося яскраве свят для сімей столиці.   

     Організаторами заходу виступили Служба у справах дітей та сім’ї КМДА та Міжнародний Центр Батьківства; співорганізаторами Солом’янська та Святошинська районні у м. Києві державні адміністрації, Київський міський центр соціальних служб, Київський міський центр сім’ї «Родинний дім».        Найкращі «татусі» столиці отримали Подяки київського міського голови з рук начальника Служби у справах дітей та сім’ї КМДА Танцюри Валерія Анатолійовича та Голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Павловського Сергія Анатолійовича. Вони привітали батьків, звернув увагу на важливу роль відповідального батьківства, підвищення ролі батька в родині та суспільстві.

       Окрім розважальних конкурсів на заході були представлені безкоштовні послуги міських служб для сімей з дітьми, а також  Святошинського та  Солом’янського центрів соціальних служб. Всі бажаючі могли дізнатись, які послуги для сімей з дітьми доступні киянам безкоштовно, отримати інформаційні матеріали щодо відповідального батьківства (в тому числі послуги патронату, створення сімейних форм виховання дитини та ін.).

     Окрім цього на святі кожен міг отримати корисні навички надання першої медичної допомоги, протестуватися на ВІЛ-інфекцію, отримати правову підтримку, навчитися робити зачіски, прослухати поради щодо батьківства на освітніх майданчиках та багато іншого.  

     На заході «татусі» довели, що вони  – справжні герої, мудрі наставники та близькі друзі для своїх дітей, сподіваємось, і не тільки під час свята, а протягом всього життя.

освітній майданчик Патрульної поліціївручення Подяк від київського міського головиначальник Служби у справах дітей та сім’ї КМДА Танцюри Валерій та Голова Святошинської РДА Павловський Сергій вітають найкращих «татусів»під час тестування на ВІЛфахівець Солом’янського РЦ Денисова Оксана роздає інформаційні матеріалибатьки змагаються на перетягування «Тесли»