Головна > Новини > Ігротека у Деснянці

Ігротека у Деснянці

Літо-пора відпочинку, нових відкриттів та експериментів.  15 червня  на базі Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді  Деснянського району відбулася ігротека для отримувачів послуг. В цей день свою увагу та турботу дітям та молоді з інвалідністю віддали фахівці КМЦ  та студенти, які проходять практику на базі КМЦ. Серед них студенти спеціальності «Соціальна робота» та «Психологія» Національного університету біоресурсів і природокористування України, ДВНЗ «Київський механіко-технологічний коледж», Національної академії внутрішніх справ МВС України.

     «Захід пройшов на мій погляд просто чудово. Цікаво було і дітям, і нам студентам, і навіть співробітникам Центру. Усіх захопили сучасні цікаві настільні ігри. Найбільше ж вразила спокійна, але водночас весела атмосфера» – зазначила наприкінці Анна Топішко, що проходить стажування у КМЦ. І це тільки початок літа. А попереду ще багато чого цікавого з насиченої літньої відпочинкової програми!

Інструктаж від фахівця КМЦ«Хто кого»?:)Веселе, гучне спілкування студентів та отримувачів послуг ЦентруОпановуємо настільні ігри