Головна > Новини > Рекордний улов, «Царівна-жаба» та «Принц-рак», вранішній квест та ігротека від волонтерів. Як проходив фестиваль «Золота рибка»-2021

Рекордний улов, «Царівна-жаба» та «Принц-рак», вранішній квест та ігротека від волонтерів. Як проходив фестиваль «Золота рибка»-2021

«А в мене риба!». І так 348!!! разів. Саме така кількість рибин загальною вагою 21 кг 526 гр була спіймана учасниками XІІІ Київського міського фестивалю зі спортивної риболовлі серед дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату “Золота рибка”. Захід відбувся  16 червня  у Центрі сімейної риболовлі «Білі камені». Такої кількості спійманої риби не було за всі роки!

     Учасниками заходу стали  60 дітей та молодих людей, які демонстрували свої рибальські таланти. Всі вони є клієнтами центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСС)  м. Києва та  «Центрів соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями» столиці. Хлопців та дівчат підтримували батьки, соціальні працівники, волонтери з числа студентів Національного університету біоресурсів і природокористування України та ДВНЗ «Київський механіко-технологічний коледж».

      Організаторами заходу виступили Центри соціальних служб м. Києва, Центри соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями за сприяння Київської міської державної адміністрації. Партнерами у підготовці та проведенні заходу стали Фонд охорони навколишнього природного середовища України, Київський міський центр «Родинний дім», Центр сімейної риболовлі “Білі камені». Інформаційну підтримку та призи надав телеканал «Трофей».

     «Дякуємо базі за гостинність, а учасникам за наполегливість в прагненні до перемоги. Кожного року фестиваль збирає нових небайдужих партнерів – соціально відповідальні організації! Радію, що навколо гарної ідеї завжди гуртуються гарні люди!!!» -зазначила директор Київського міського центру соціальних служб Ярослава Колобова.

    Цьогорічна «Золота рибка» розпочалася з вранішнього квесту, чаювання та ігротеки від волонтерів. А як тільки пролунав сигнал для початку 3-х годинної рибної ловлі,  майже миттєво перша рибина, опинилася на гачку Олександра з Шевченківського району. «Ми вже не вперше ловимо першу рибу фестивалю-зізнається з посмішкою мати Олександра – але найважливіше для нас це побути на природі, поспілкуватися». В той день вдача посміялась усім, не було жодного району без улову. В той час, коли йшла клопітка робота журі по підрахунку результатів, діти та їх батьки пригощалися смачним обідом та ділилися враженнями.

      Всі учасники заходу отримали радість спілкування та подарунки. Разом з тим спеціальні призи отримали ті, хто спіймав найпершу рибу, найменшу рибу (Осауленко Максима 90 гр.)  та найбільшу рибу (Гладиш Злата з рибиною 900 гр), а також рака та жабу. Ті, хто їх здобув вибороли жартівливе звання «Принц-рак» та «Царівна-жаба». А Євгенія Шкура отримала «супервудку» за найбільшу кількість виловлених риб-45 шт.! Переможцями ж стали представники Подільського району, які  наловили більш ніж 100 рибин загальною вагою 6 кг. Друге  місце посіли  рибалки з Деснянського та Дніпровського району, а трете представники Печерського району.

       Задоволені, втомлені, але щасливі учасники рибалки-2021 поверталися додому. Прощаючись один з одним вони казали: «До зустрічі на рибалці в наступному році!», отже, «Золотій рибці»-2022 –бути!

«Ловись рибка велика й мала!»Переможці з Подільського районуЯрослава Колобова вітає учасників фестивалю «Золота рибка»-2021Призи від партнерів фестивалюПоки йшов підрахунок, учасники рибалки смакували обідом та спілкувалисяПід час ігротеки від волонтерів