Головна > Новини > «Місце щасливих дітей» або особливості оздоровлення у КОЦ «Пролісок»

«Місце щасливих дітей» або особливості оздоровлення у КОЦ «Пролісок»

Триває 2-га оздоровча зміна у КОЦ «Пролісок», що розташований в Обухівському районі Київської області у смт. Козин.  42 дітей отримувачів послуг мережі Центрів соціальних служб столиці  поринули у довгоочікувані літні таборові пригоди, де їх чекають яскраві емоції, нові друзі, спортивні змагання,  свіже повітря та  лагідна річка. Кожна зміна має свою тематику та барви. Розважальна програма зміни, що триває має тему: «Космос». Разом з тим під час зміни відбуваються й традиційні таборові заходи: вже позаду шоу талантів, фотоквест, а попереду гра «Моя країна-Україна», день професій та власні «Олімпійські ігри», вечір казки.

      Вже 90 дітей з Києва побувало на 1 зміні у КОЦ та діляться своїми враженнями, до кінця літа відбудеться  3 та 4 зміни. Сподіваємось юні кияни сповнені енергії та незабутніх вражень будуть згадувати табір як «Місце щасливих дітей» – адже саме таким є цьогорічне гасло табору.

КОЦ «Пролісок» гостинно прийняв киянСпортивні ігри-запорука здоров’я«Під час дороги до пляжуФахівці із соціальної роботи РЦ завітали до табору