Головна > Новини > «Берегиня жіночої душі» для мами

«Берегиня жіночої душі» для мами

    

«Що я можу зробити для себе, щоб стати щасливішою»? «Як почати себе більше любити?», «Як навчитися приймати допомогу?» на ці та інші питання шукали відповіді під час тренінгу на тему: “Лялька-мотанка. Берегиня жіночої душі”. 16 липня на базі табору “Зміна” відбувся перший тренінг для батьків дітей з аутичним спектром. Захід організований Київський міський центр соціальних служб та проведений на благодійній основі представниками ГО «Східноукраїнська асоціація арт-терапії» (за підтримки Інни Івженко). Заняття проводила арт-терапевт Альона Новоселецька. В ході зустрічі за допомогою методів арт-терапії відбувся пошук додаткових ресурсів для батьків.
Соціальні працівники, які завітали у табір, мали змогу ознайомитися із досвідом впровадження інноваційного проекту щодо організації інклюзивних загонів у дитячому таборі, що реалізується за підтримки КМДА. Чудовий табір “Зміна” (https://www.facebook.com/zminacamp) гостинно прийняв учасників проекту. Попереду на дітей з інвалідністю чекають спілкування з однолітками, насичена відпочинкова програма, басейн та заняття з англійської мови, а на батьків низка розвиваючих тренінгів та занять, організованих КМЦ: щодо арт-терапії, профілактики здорового способу життя, а також дебрифінг «Модель інклюзивного оздоровчого табору з урахуванням потреб дітей з аутичним спектром» та ін.

Працюємо з метафоричними картинкамиПід час арт-практикумуВузелкова лялька-мотанкаУ таборі впроваджуються досвід інклюзивних загонів