Головна > Новини > «Оновитися і отримати ресурс»

«Оновитися і отримати ресурс»

Саме таким став результат участі у майстер-класах для батьків, які супроводжують дітей з аутичним спектром, що були організовані Київським міським центром соціальних служб.

       Нещодавно закінчилася 1 зміна інноваційного проекту з організації інклюзивних загонів у дитячому таборі «Зміна» (https://www.facebook.com/zminacamp), що реалізується за підтримки Київської міської державної адміністрації громадською організацією «Асоціація «Child.ua». Київський міський центр соціальних служб організував низку корисних та (за відгуками батьків) цікавих зустрічей із фахівця на тему: «Здорове харчування і фізична активність» (Отто Стойко), «Лялька-мотанка. Берегиня жіночої душі» (Новоселецька Олена), «Інтуїтивне малювання» (Мусієнко Наталія), творчий МК “Пташка” та кулінарний МК “Конфітюр” (Ландо Жанна). Заходи проходили за сприяння Центру громадського здоров’я України та ГО «Східноукраїнська асоціація арт-терапії».  Під час занять в тому числі за допомогою методів арт-терапії відбувся пошук додаткових внутрішніх та зовнішніх ресурсів для батьків.

     Наприкінці зміни відбувся дебрифінг «Модель інклюзивного оздоровчого табору з урахуванням потреб дітей з аутичним спектром» за участі керівництва Київського міського центру соціальних служб, де шукалися шляхи подальшої взаємодії та були надані змістовні професійні рекомендації для батьків.       Попереду ще одна зміна. З нетерпінням чекаємо на нові яскраві зустрічі!

Під час де брифінгу для батьків за участі представників Київського міського центру;Тренінг щодо здорового харчування та фізичної активностіТриває арт-практикум:«Нетрадиційні техніки малювання: інтуїтивний малюнок»Інсайти під час заняття: «Лялька-мотанка. Берегиня жіночої душі»В ході кулінарного майстер-класу «Конфітюр»Витвір «Пташка». Креативимо!