Головна > Новини > Засідання Координаційної ради Деснянського району: проблеми, шляхи подолання, виклики. Заглиблюємося у процес.

Засідання Координаційної ради Деснянського району: проблеми, шляхи подолання, виклики. Заглиблюємося у процес.

Представники Служби у справах дітей та сім’ї КМДА та Київського міського центру соціальних служб долучились до  засідання Координаційної  ради Деснянського району з питань запобігання домашньому насильству, протидії торгівлі людьми та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах (CЖО), що відбулося 11 серпня 2021 року.

     В ході зустрічі основна увага була приділена розгляду питання щодо посилення ефективності роботи та взаємодії відповідно до постанови КМУ №658 від 22.08.2018 «Про затвердження Порідку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі». Відбувалося висвітлення проблемних питань та шляхів їх вирішення у співпраці усіх дотичних державних установ Деснянського району. Окрім цього грунтовно розглядалося питання щодо надання повного спектру соціальних послуг сім’ям, які перебувають у СЖО та дітям, які постраждали від жорстокого поводження над ними.

      Наприкінці засідання  представники Служби у справах дітей та сім’ї КМДА та Київського міського центру соціальних служб відвідали з робочим візитом Деснянський районний центр соціальних служб, з’ясували проблематику та специфіку роботи працівників Центру.

Під час засідання Координаційної ради Деснянського районуДо участі у заході долучились представники Служби у справах дітей та сім’ї КМДА та Київського міського центру соціальних службВ ході візиту у Деснянський РЦСС. На зв’язку з фахівцем