Головна > Новини > Корисні «цікавинки» для батьків від КМЦ

Корисні «цікавинки» для батьків від КМЦ

Літо добігло кінця, підводимо підсумки, згадуємо найяскравіше.      Підійшла до закінчення  остання  зміна у таборі «Зміна», під час якої відбувалася реалізація інноваційного проекту з організації інклюзивних загонів. Впровадження проекту відбулося за підтримки  Київська міська державна адміністрація – КМДА громадською організацією Асоціація “Child.ua”. Мами з дітьми з аутизмом мали можливість відпочити 3 тижні в таборі, оновити звичний ритм життя на щось нове, змінити для дітей середовище, і цим дати можливість соціалізуватися, побудувати контакти зі дітьми.

    Київський міський центр соціальних служб організовував «цікавинки» для батьків, під час яких вони мали можливість перепочити, пізнати себе, дізнатися нове, і навіть розкрити таланти до малювання. Арт-терапевти ГО «Східноукраїнська асоціація арт-терапії» провели ряд занять: «Інтуїтивне малювання» (Мусієнко Наталія), «Малюнок душі. Мандала» (Каменюченко Леся). Також батьки отримали знання щодо здорового харчування та фізичних вправ від Стойко Отто і Цісар Ірини та «Скетчинг»  від Сурган Олександра).

      Наприкінці зміни відбулася зустріч батьків з методистом  Київського міського центру соціальних служб Остролуцькою Ларисою, де були розглянуті питання щодо організації відпочинку дітей з аутизмом, вислухані зауваження і пропозиції від батьків.

      Батьки висловили вдячність всім організаторам, майстрам, директору табору і всьому персоналу за можливість відпочинку, турботу про дітей, і сподіваються що цей проект буде діяти і надалі.

Під час брифінгу для батьків за участі методиста КМЦ Остролуцької ЛарисиЗаняття щодо здорового харчування та фізичних вправ від Стойка ОттоБатьки з власними мандалами наприкінці арт-практикуму від Каменюченко ЛесіПоринули в «Інтуїтивне малювання» разом з тренером Мусієнко Наталією