Головна > Новини > На базі КМЦ відбулося друге навчання із паліативної допомоги

На базі КМЦ відбулося друге навчання із паліативної допомоги

  “Тепер ми  знаємо і  про мережу центрів соціальних служб,  знаємо  куди можна звернутися за допомогою в нашій роботі з людьми похилого віку, які  потребують допомоги медичної вдома”.

    Це відгуки на друге навчання з паліативної допомоги для працівників територіальних центрів соціального обслуговування Шевченківського та Святошинського районів. Заняття з курсу: «Організаційні, методичні та методологічні засади надання соціальної послуги по догляду та  паліативної медичної допомоги пацієнтам та членам їх сімей» відбулося на базі Київського міського центру соціальних служб.

    Своїм унікальним досвідом ділилися представники кафедри паліативної та хоспісної  медицини Національного університету охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика: Царенко Анатолій Володимирович, доктор медичних наук, завідувач кафедри, Максимова Зоя Володимирівна, асистент кафедри та Єгорова Олена Андріївна, медична сестра мобільної служби паліативної допомоги.

    В ході заняття було багато практичних запитань по догляду за людьми похилого віку, а також щодо особливостей перебігу COVID-19 та необхідність вакцинації.

    Отже, навіть влітку, працюємо фахово!!!


Під час навчання
Під час навчання
Всі учасники наприкінці отримали відповідні сертифікати
Всі учасники наприкінці отримали відповідні сертифікати