Головна > Новини > «Знайомтесь, соціальніпослуги в нашійгромаді»

«Знайомтесь, соціальніпослуги в нашійгромаді»

11 вересня 2021 року у Київському міському центрі соціальних служб  відбулась акція «Твоя соціальна служба поруч!» під гаслом: «Знайомтесь, соціальніпослуги в нашійгромаді», що мала на меті популяризувати соціальні послуги, що надаються безпосередньо Центром на вул.Довженка, 2.   Організатором акції  виступила мережа Центрів соціальних служб м. Києва за підтримки Служби у справах сім’ї та дітей КМДА.

    Спеціалісти Центру консультували бажаючих з питань залежності,  щодо допомоги в ситуації складних життєвих обставин. Під час заходу працював інформаційний майданчик «Все, що ви хотіли знати про прийняття дитини в сім’ю і не тільки», де провідні фахівці КМЦСС та Служби у справах дітей та сім’ї КМДА могли дати інформацію як усиновити дитину, оформити опіку/піклування над дитиною, створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу, стати наставником, надати послугу патронату. Також була можливість  поспілкуватися  із батьками, які виховують прийомних дітей. Досвідчені психологи провели цикл обговорень з інтерактивними вправами щодо соціально-психологічних особливостей дітей, які не мали достатньо батьківської любові. А для студентів, майбутніх соціальних працівників, відбувся професійний квест-знайомство із діяльністю Центру. Окрім цього студенти завітали на інформаційно-просвітницькі профілактичні заняття.

Ціла низка послуг на заході була представлена спільнотою партнерських громадських організацій: ГО «Клуб Еней» презентував  технології роботи зі людьми, які мали досвід вживання наркотиків, представниками груп ризику;«Міжнародна антинаркотична асоціація» щодо реабілітації та ресоціалізації людей з залежностями; Всеукраїнський благодійний фонд «Мир і добробут» щодо профілактичної роботи з різними категоріями населення (в контексті проблем із залежностями); БО «100% життя. Київський регіон» щодо послуг особам в контексті ВІЛ/СНІД, туберкульоз та гепатит; Благодійна організація «Фавор UA» представляла свій досвід реабілітації людей із залежностями. Спільноти Анонімних Алкоголіків (АА), Ал-Анонон (родичів алкозалежних), а також єдина у Києві спільнота Анонімних гравців, які працюють на базі КМЦ, також запропонували свої послуги та практики тим, бажає позбутись залежності від алкоголю і  азартних ігор, а також форми підтримки членів родини. Окрім цього Центр «Право на здоров’я» представив послуги для підлітків, молодих жінок, молоді груп ризику,  а також з питань протидії домашньому насильству, профілактики ВІЛ/СНІД, бажаючі мали змогу  пройти тестування на ВІЛ. Поради щодо здорового способу  життя були представлені  Центром громадського здоров’я МОЗ від Отто Стойка.

    Окрім цього всі, хто завітав на Акцію, могли зробити фото у фотозоні, взяти участь у майстер-класі від КМЦ «Родинний дім», а діти поласували поп-корном та отримали іграшку.

    Подібні акції пройшли і на рівні районів столиці, де також відбулося представлення діяльності районних Центрів соціальних служб і їх дружніх партнерів, а також інформування населення про питання,  які  можливо вирішити в районній Службі у справах дітей та сім’ї, районному Управлінні праці та соціального захисту населення, в партнерських недержавних організаціях щодо допомоги сім’ям з дітьми або, де є можливість одержати відповідні соціальні і реабілітаційні послуги.

     Наразі послуги у мережі Центрів соціальних служб безоплатні, професійні, за бажання клієнта, анонімні. Звертайтесь! Твоя соціальна служб поруч!

   Більше інформації на сторінці у Фейсбук: https://www.facebook.com/SocServiceNetworkKyiv

Спеціаліст ССД Валентина Березіна під час консультаціїПредставники «Міжнародноїатинаркотичної асоціації» готові поінформувати щодо реабілітації та ресоціалізації людей з залежностямиТриває обговорення щодо особливостей прийняття дитину у сім’юКвест- знайомство із послугами ЦСС для студентів викликав ажіотажКожен міг проти тестуванняТриває Акція «Твоя соціальна служба поруч!» біля КМЦ;