Головна > Новини > Анонс другого патріотичного велопробігу присвяченого Дню захисників і захисниць України

Анонс другого патріотичного велопробігу присвяченого Дню захисників і захисниць України

     Велопробіг відбудеться 14 жовтня 2021 року о  9.00 (старт о 10.00) з Михайлівської площі, фініш- поруч з Державним Прапором України, біля Національного музею історії України у Другій світовій війні.

Патріотичний велопробіг, присвячений Дню захисників і захисниць України, Дню Козацтва, Покрови  Пресвятої  Богородиці.

   «Цим заходом ми ставимо за мету посилення суспільної уваги та турботи до захисників та захисниць України та на підтримку ініціативи громадськості щодо зміцнення патріотичного духу в суспільстві. Ми прагнемо вшанувати пам’ять за загиблими героями війни та зробити свято для тих, хто повернувся живим.

   До участі запрошуємо усіх бажаючих, адже захисники України, повинні бачити, кого вони захищають на війні і знати, що про них пам’ятають та чекають!» – зазначає Єгор Воробйов, Голова ГО «Центр гуманітарних місій» – об’єднання ветеранів російсько-української війни, родин загиблих бійців та колишніх полонених.

    Організаторами заходу виступили ГО “Центр гуманітарних місій” спільно з Київським міським центром соціальних служб за підтримки  Служби у справах дітей та сім’ї КМДА у співпраці з ГО «Мотохелп», Центром військово-патріотичного спортивно-стрілецького виховання «Варта Київської Русі», ТМ «Мерідан», кампанії «Veliki.ua». 

     Реєстрація учасниківhttps://forms.gle/BPnW1RyzJAD8XpYv6. Взяти участь у заході зможе кожен велолюбитель зі своїм велосипедом. Велопробіг пройде з урахуванням правил безпеки в умовах карантину. Маршрут велопробігу (8,84 км): https://www.alltrails.com/explore/map/map-sep-17-11-06-am-f7f8429?u=m.

        Медіа партнери: видання Force news http://force-news.com/; Фото-студія «Легенда АРТ».

    Нагадуємо, що Президент України Володимир Зеленський підписав ЗУ «Про внесення зміни до ст. 73 Кодексу законів про працю України» №1643-ІХ, ухвалений 14.07.2021. Документ сприятиме гендерно збалансованому висвітленню ролі військовослужбовців у захисті нашої країни та належному вшануванню воїнів обох статей. Адже багато жінок нарівні з чоловіками беруть участь у захисті суверенітету й територіальної цілісності України. Згідно із законом, назва свята «День захисника України», яке щороку відзначається 14 жовтня, змінюється на «День захисників і захисниць України».

Запрошуємо представників ЗМІ поінформувати територіальну громаду про захід  та долучитись до його висвітлення! Деталі: 456-77-81; 063-349-55-69; 093-440-49-57.

Загальне фото учасників велопробігу - 2020
Загальне фото учасників велопробігу – 2020
Вручення подяк учасникам велопробігу минулого року
Вручення подяк учасникам велопробігу минулого року