Головна > Новини > Коли це більше ніж просто риболовля: підсумки «Спортивної рибної ловлі» для сімей учасників АТО/ООС

Коли це більше ніж просто риболовля: підсумки «Спортивної рибної ловлі» для сімей учасників АТО/ООС

За доброю традицією на початку осені мережа Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді столиці  збирає  демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей для теплого дружнього спілкування біля річки. Цьогоріч така зустріч відбулася 19 вересня знов у гостинному Центрі сімейної риболовлі «Білі камені». Організатором заходу виступив Київський міський центр соціальних служб за підтримки Департаменту соціальної політики КМДА, Служби у справах дітей та сім’ї КМДА а співорганізатором заходу виступив Київський міський центр «Родинний дім».

        Зустріч проходила в рамках програми заходів «Забезпечення надання комплексної соціально-психологічної допомоги киянам, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, учасникам відсічі збройної агресії РФ, бійцям-добровольцям, членам їх сімей та членам сімей загиблих (померлих) киян, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, учасників відсічі збройної агресії РФ, бійців — добровольців» (міська цільова програма «Турбота. Назустріч киянам»).

   «Боєць повертається додому, але завжди є певний емоційний розрив з сім’єю. Потрібен час, щоб поновити зв’язки, а для цього треба робити щось разом. В тому числі це участь у риболовлі, екскурсіях та інших заходах для сім’ї» – зауважує психолог, координатор програми КМЦСС Устінова Тетяна. 

      Перша риба була виловлена вже на першій хвилині 12- річною Маргаритою Береговою. ЇЇ мати Наталія Козенкова задоволено зазначає: «Ми вже вчетверте на риболовлі. Для нас це- релакс, але наважливіше -можливість побути з сім’єю». Найменшу рибу виловили дві сім’ї Рахімових (Солом’янський район) та Солоненко (Печерський район), а найбільшу- родина Черко зі Святошино.

       Форматом зустрічі була передбачена не тільки риболовля, і не стільки риболовля, а й пізнавально-патріотичний квест для дітей та батьків, захопливі настільні ігри та майстер-клас з приготування джему для усіх членів родини.

    За потребою всі бажаючі могли на місці отримати консультацію фахівців соціальних служб столиці. Адже, організація проведення змістовного дозвілля – одна зі складових частин комплексної системної допомоги в процесі соціальної адаптації та реабілітації для учасників АТО та їхніх родин.

       Завдяки нашим друзям – ГО “Центр гуманітарних місій”, Центр сімейної риболовлі «Білі камені», Фонд охорони навколишнього природного середовища України,  Управління державного агентства меліорації та рибного господарства у Києві та Київській області, ТОВ «Колор тренд», ТОВ «ВЕТЕРАНО ПІЦА»  всі учасники змагань отримали не тільки додаткову увагу та турботу, але й корисні подарунки – набори косметики для жінок, піцу для учасників квесту, а переможці цінні призи – побутову техніку, посуд, рюкзаки. Дякуємо усім, хто нас підтримав!

      А перемогу  виборола  сім’я Юсінових з Солом’янського району з найбільшим на рибалці виловом 555 гр. Всього ж протягом риболовлі цьогоріч було виловлено 6 805 гр. Вітаємо!

У заході взяли участь учасники АТО та члени їх сімей з усіх районів столиці«Ловись рибка, велика й мала!»Під час квесту для родинСмачне частування-запорука гарного настрою